JXTC Barista - шаблон joomla Joomla

Usiadłeś w domu przed telewizorem i nagle poczułeś, że „coś byś zjadł” a specjalnie nie masz ochoty nic robić? Wróciłeś właśnie z pracy a za pare minut mają wpaść kumple na pokera a Ty też chętnie by coś przekąsili? Czy może właśnie słyszysz gromką odpowiedz na zadane pytanie dzieciom, co by zjadły na obiad? Pizza! Tak, to tradycyjne włoskie danie cieszy się w naszym kraju wyjątkową popularnością. Dlaczego właśnie nasza pizza? Dlatego, że za przystępną cenę jesteśmy wstanie zapewnić wam eksplozje kulinarnych doznań i zaspokoić nawet najbardziej wybredne kubki smakowe. Nasza pizza charakteryzuje się niebywale bogatym menu składników i doskonale sporządzonymi sosami, których receptury pilnie strzeżemy. Jeśli stwierdzisz jednak, że żadna z 50 nie przypadła Twojemu gustowi, możesz skomponować swoją pizze sam - jesteśmy otwarci na wszelakie, nawet najbardziej zwariowane propozycje.

Więc gdzie można zjeść naszą pizze? W lokalu na Kusocińskiego 65 gdzie oprócz wybornych dań nie tylko kuchni włoskiej, ale także rodzimych potraw możesz napić się czegoś mocniejszego, pograć w lotki, obejrzeć mecz na kodowanych kanałach lub po prostu spotkać się ze znajomymi w miłej atmosferze. Za daleko? Mamy jeszcze jedną pizzerie na Karolewskiej, która serwuje taki sam wybór dań. A jeśli nie chce Ci się ruszać z wygodnego fotela, po prostu do nas zadzwoń pod numer 42 6860325 lub 42 6377510 a przyjedziemy do Ciebie w przeciągu do 30 do 40 minut (na wybranym terenie i czasowo jest to „średni czas realizacji zamówienia”).

Jeśli spodobały Ci się nasze lokale, to wpadaj do nas częściej i zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dziś dla Ciebie.

---------------------------------------------------------------------------

Z miłości do pizzy…

Dlaczego Pełen Brzuszek? Bo tak właśnie będziesz się czuł wychodząc od nas. Oprócz sympatycznej obsługi i profesjonalnych pizzermanów, gwarantujemy mile spędzony czas. Jeśli chcesz zjeść pizze na świeżym powietrzu, restauracja przy ul. Kusocińskiego dysponuje sympatycznym ogródkiem . Posiadamy rzeszę usatysfakcjonowanych klientów, ponieważ robimy „placki” z sercem od ponad 10 lat. Zatem zapraszamy Ciebie, Twoich znajomych, sąsiadów, dalekich i bliskich krewnych oraz kogo tam sobie tylko zażyczycie, aby spróbowali wyrobów z naszego pieca.


A co mówią założyciele:
1. Lubimy gdy... klienci wychodzą od nas zadowoleni i często do nas wracają
2. Jesteśmy "atrakcyjni" bo...za przyzwoite ceny serwujemy najlepszą jakość
3. Nasze produkty są....zawsze świeże, ciepłe, pachnące
4. Warto u nas zjeść ponieważ....ceniąc czas klienta, serwujemy pizzę w najkrócej możliwym czasie
5. Zawsze stawiamy na... jakość, a nie na ilość
6. Nigdy nie spotkasz się u nas z.... długim oczekiwaniem
7. Najważniejsza/e jest dla nas... jakość i zadowolenie klienta

Copyright © Pizzeria "Pełen Brzuszek", ul. Karolewska 3. All right reserved, by GlobalDigital